MF1/4W-180Ω±1%-OT26
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1/4W-180Ω±1%-OT26
JLCPCB Part #
C2843021
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS