MF1W-100K±1%-6T63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
MF1W-100K±1%-6T63
JLCPCB Part #
C2903188
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W 500V Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS