KNP2W-390Ω±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP2W-390Ω±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2857420
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 2W 390Ω 500V Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS