KNP10W-75Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP10W-75Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5144917
Package
Plugin,D7.5xL41mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 500V 75Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL41mm Through Hole Resistors ROHS