KNP10W-33Ω±5%-AP
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
KNP10W-33Ω±5%-AP
JLCPCB Part #
C5144912
Package
Plugin,D7.5xL41mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 33Ω 500V Wirewound Resistor ±5% 插件,D7.5xL41mm Through Hole Resistors ROHS