FCR1206J2R2
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
FCR1206J2R2
JLCPCB Part #
C5913202
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS