CR3W-390K±5%-9T73
MFR.Part #
CR3W-390K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2903401
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 3W 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17mm Through Hole Resistors ROHS