CR3W-270K±5%-9T73
MFR.Part #
CR3W-270K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2903396
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 3W 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17mm Through Hole Resistors ROHS