CR3W-100K±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR3W-100K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2903383
Package
Plugin,D6xL17mm
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 3W 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17mm Through Hole Resistors ROHS