CR2W-220K±5%-9T73
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR2W-220K±5%-9T73
JLCPCB Part #
C2903439
Package
Plugin,D5xL15mm
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 2W 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS