CR1/8W-1K8±5%-ST52
MFR.Part #
CR1/8W-1K8±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2848526
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 125mW 200V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL3.7mm Through Hole Resistors ROHS