CR1/4W-390Ω±5%-RT52
MFR.Part #
CR1/4W-390Ω±5%-RT52
JLCPCB Part #
C2894533
Description
-55℃~+155℃ 250V 250mW 390Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS