CR1/4W-20K±5%-ST26
MFR.Part #
CR1/4W-20K±5%-ST26
JLCPCB Part #
C2894613
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS