CR1/4W-1K5±5%-RT52
MFR.Part #
CR1/4W-1K5±5%-RT52
JLCPCB Part #
C2894525
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS