CR1/4W-18K±5%-OT52
MFR.Part #
CR1/4W-18K±5%-OT52
JLCPCB Part #
C2894569
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS