CR1/4W-180Ω±5%-ST52
MFR.Part #
CR1/4W-180Ω±5%-ST52
JLCPCB Part #
C2894658
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS