CR1/4W-150Ω±5%-OT26
MFR.Part #
CR1/4W-150Ω±5%-OT26
JLCPCB Part #
C2894539
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS