CR1/4W-120K±5%-ST52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1/4W-120K±5%-ST52
JLCPCB Part #
C479254
Package
Plugin,D2.7xL6.2mm
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250V 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL6.2mm Through Hole Resistors ROHS