CR1/2W-750Ω±5%-XT52
MFR.Part #
CR1/2W-750Ω±5%-XT52
JLCPCB Part #
C2894516
Description
-55℃~+155℃ 350V 500mW 750Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS