CR1/2W-5K6±5%-XT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1/2W-5K6±5%-XT52
JLCPCB Part #
C2894473
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 350V 5.6kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS