CR1/2W-10K±5%-XT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1/2W-10K±5%-XT52
JLCPCB Part #
C2894472
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 350V 500mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS