CR1W-220K±5%-TT63
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1W-220K±5%-TT63
JLCPCB Part #
C2897145
Package
Plugin,D4.5xL11mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 220kΩ 500V Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11mm Through Hole Resistors ROHS