CR1WS-620Ω±5%-XT52
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
CR1WS-620Ω±5%-XT52
JLCPCB Part #
C479267
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 620Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS