ACR0805F510R
MFR.Part #
ACR0805F510R
JLCPCB Part #
C5913231
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 510Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS