ACR0603F130K
Extended
Manufacturer
VO
MFR.Part #
ACR0603F130K
JLCPCB Part #
C5913224
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS