VE-220M1VTR-0605
MFR.Part #
VE-220M1VTR-0605
JLCPCB Part #
C249490
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 22uF 35V 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS