VDR-14D561K3.5
Extended
Manufacturer
VDR Varistor
MFR.Part #
VDR-14D561K3.5
JLCPCB Part #
C5156015
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
127J 3.5mm 350V 360pF@10kHz 4.5kA 460V 600mW 616V 920V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS