4302F1-12V
Extended
Manufacturer
VCC
MFR.Part #
4302F1-12V
JLCPCB Part #
C17626459
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 12V 13mA 3mm Round Lens 60° 635nm 8mcd Frosted Red Lens Red Plugin LED Indication - Discrete ROHS