NE100S18K-PBW(M358)
Extended
Manufacturer
VAPEL
MFR.Part #
NE100S18K-PBW(M358)
JLCPCB Part #
C5204800
Package
Plugin
Description
1.5kV 100W 12V 24V 插件 Isolated Power Modules ROHS