H2UB6D1K1B0100
Extended
Manufacturer
Unictron
MFR.Part #
H2UB6D1K1B0100
Description
-0.4dBi -40℃~+85℃ 100MHz 2 2.45GHz 2W 3.3mm 3mm 3mm 50Ω - Antennas ROHS