UZ1084L-33-TQ2-T
Extended
Manufacturer
UTC(Unisonic Tech)
MFR.Part #
UZ1084L-33-TQ2-T
JLCPCB Part #
C146671
Package
TO-263-2
Description
0℃~+125℃ 1 1.5V@(5A) 12V 13mA 3.3V 5A Fixed Over Temperature Protection Positive TO-263-2 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS