UK-B0267-SP25Y
MFR.Part #
UK-B0267-SP25Y
JLCPCB Part #
C493283
Package
SMD-4P,4.2x3.2mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 2.5mm 3.2mm 4.2mm 50mA J-Lead No Oval Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD-4P,4.2x3.2mm Tactile Switches ROHS