UK-B0230G34-SPJZ25Y
MFR.Part #
UK-B0230G34-SPJZ25Y
JLCPCB Part #
C493307
Package
SMD,6.1x3.6mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.4mm 3.6mm 50mA 6.1mm Black Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.1x3.6mm Tactile Switches ROHS