UK-B0229-G3.4-DZ
Extended
Manufacturer
USAKRO
MFR.Part #
UK-B0229-G3.4-DZ
JLCPCB Part #
C521443
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.4mm 50mA 6.2mm 6.2mm Gull Wing No Red Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS