UK-B0229G31-SP25Y
MFR.Part #
UK-B0229G31-SP25Y
JLCPCB Part #
C493368
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.1mm 50mA 6.2mm 6.2mm Gull Wing No Red Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS