UK-B0224G43-DP25Y
MFR.Part #
UK-B0224G43-DP25Y
JLCPCB Part #
C493240
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
-25℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 2.5N 4.3mm 50mA Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS