UK-B0215G50-DP25Y
MFR.Part #
UK-B0215G50-DP25Y
JLCPCB Part #
C493229
Package
弯插,6.5x3.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.5mm 50mA 5mm 6.5mm No PC Pin Rectangular Button Right Angle SPST White Without Bracket 弯插,6.5x3.5mm Tactile Switches ROHS