UK-B02159-G3.8-250JZ
MFR.Part #
UK-B02159-G3.8-250JZ
JLCPCB Part #
C2798164
Package
SMD,4.5x4.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.8mm 4.5mm 4.5mm 50mA Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS