UK-B02124-G7.5-250
MFR.Part #
UK-B02124-G7.5-250
JLCPCB Part #
C620174
Package
弯插,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm 7.5mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,6x6mm Tactile Switches ROHS