UK-B0209-2-G5.5-250
MFR.Part #
UK-B0209-2-G5.5-250
JLCPCB Part #
C620177
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 5.5mm 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件 Tactile Switches ROHS