UK-B0209-2G50-AQ25Y
MFR.Part #
UK-B0209-2G50-AQ25Y
JLCPCB Part #
C493225
Package
弯插,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 50mA 5mm 6mm 6mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,6x6mm Tactile Switches ROHS