UK-B0205G50-DP25Y
MFR.Part #
UK-B0205G50-DP25Y
JLCPCB Part #
C493224
Package
插件,6x3.5mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.5mm 50mA 5mm 6mm No PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole White Without Bracket 插件,6x3.5mm Tactile Switches ROHS