UK-B0202-G12-160
MFR.Part #
UK-B0202-G12-160
JLCPCB Part #
C620309
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 12mm 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS