UK-B0202-G11-DP25
MFR.Part #
UK-B0202-G11-DP25
JLCPCB Part #
C521432
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 11mm 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS