UK-B0201G50-DP25Y
MFR.Part #
UK-B0201G50-DP25Y
JLCPCB Part #
C493215
Package
Plugin
Description
-20℃~+70℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 4.5mm 4.5mm 50mA 5mm Black No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件 Tactile Switches ROHS