UK-1.5-5ALT
MFR.Part #
UK-1.5-5ALT
JLCPCB Part #
C2997394
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x5P 4.75mm 5 5P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS