UK-1.5-3ALT
MFR.Part #
UK-1.5-3ALT
JLCPCB Part #
C2997392
Package
SMD,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 125V 1A 1x3P 3 3P 4.75mm Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 ZH SMD,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS