UK-1.5-2AWT
MFR.Part #
UK-1.5-2AWT
JLCPCB Part #
C2997386
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 1A 1x2P 2 2P 3.85mm 50V 6mm Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS