UK-1.25-6ALT
Extended
Manufacturer
USAKRO
MFR.Part #
UK-1.25-6ALT
JLCPCB Part #
C2997385
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.3mm 4.7mm 6 6P Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS