DC-003A-1.3
Extended
Manufacturer
USAKRO
MFR.Part #
DC-003A-1.3
JLCPCB Part #
C521453
Description
1.3mm 1A 3.8mm 30V DC Power Jack Right Angle 插件 DC Power Connectors ROHS